Potrzebujesz naszej pomocy? Masz pytania?
Zadzwoń +48 42 659 43 13!

Producent opakowań foliowych – Białystok i okolice

Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań foliowych, który swoją przygodę z pierwszymi produktami rozpoczął już 30 lat temu. W tym czasie staliśmy się nie tylko lokalnym, ale i globalnym dostawcą opakowań foliowych. Współpracujemy z firmami, sklepami i hurtowniami reprezentującymi branże spożywczą, konfekcyjną oraz budowlaną. Dlatego jeśli szukasz w okolicy Białegostoku producenta folii opakowaniowych, zgłoś się do nas.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje folii, które są odpowiednie do pakowania produktów i odpowiedniego ich transportu. Tworzymy opakowania z folii LDPE, OPP, PP, BOPP, CELAFON, Cast, HDPE, PCV, regranulatu (surowców wtórnych) oraz folii termokurczliwych.

Tworzymy worki ze skosami, idealne dla firm odzieżowych i pralni, worki z perforacją, które zapewniają odpowiednią cyrkulacje powietrza i zabezpieczają produkty spożywcze przed pleśnią, a także woreczki euro z otworami, idealne dla branży cukierniczej. Wykonujemy także worki techniczne barwione, rękawiczki zrywki oraz worki konfekcyjne z klejem. Ale to tylko niewielka część naszej oferty.

Na swoim koncie posiadamy już współprace z firmami z Białegostoku, ale teraz Państwa kolej, by do nich dołączyć. Wszystkie zamówienia wykonujemy na indywidualne zamówienie. Posiadamy maszyny umożliwiające naniesienie nadruki na każdą folię metodą fleksograficzną. Dzięki temu mogą się Państwo wyróżnić spośród wszystkich producentów i ułatwić identyfikację produktu.

Zapraszamy do współpracy!

Tak pracujemy

    Napisz do nas

    Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji od poniedziałku do piątku.