en

> Nasze-produkty

Produkcja torebek i worków foliowych – nasza oferta

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Ago. Jesteśmy producentem opakowań foliowych od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nowoczesny park maszynowy. Nasze wyroby produkowane są na zamówienie i w pełni dostosowywane do wymagań klientów.

Opakowania wykonujemy z folii: LDPE, OPP, HDPE, PP Cast, Poliester, PCV, folii termokurczliwej oraz regranulatu (surowców wtórnych). Materiały te znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, takich jak: tekstylny, galanteryjny, piekarniczy, drobiarski, budowniczy oraz wielu innych.

Nasz profesjonalizm i wysoką jakość produktów doceniło już wielu polskich i zagranicznych odbiorców.

W naszej ofercie znajdą Państwo

wszelkich rozmiarów i grubości worki i torebki foliowe z nadrukiem i bez:

torebki i worki z folii OPP, CAST, PCV

torebki z euro zawieszką

torebki do koszul

torebki z wieszakiem

torebki z taśmą klejącą

torebki z mikro, lub makro perforacją

torebki z fałdą lub zakładkami

konfekcyjne worki foliowe z folii LDPE i HDPE

worki foliowe z dziurką i skosem na wieszak

worki foliowe z rączką

worki foliowe z nadrukiem

worki zbiorcze

kaptury na palety

przekładki paletowe

druk fleksograficzny i sitodruk

Opakowania foliowe do zastosowań przemysłowych

 

Opakowania foliowe są produktem o dużym potencjale i szerokich możliwościach zastosowania. Dzięki dużej różnorodności łatwo dają się dopasować do potrzeb poszczególnych branż i przedsiębiorstw. Zależnie od preferencji naszych Klientów mogą pełnić funkcję ochronną oraz reklamową. Dzięki najwyższej jakości wykonania pakowane w nie produkty są całkowicie bezpieczne, co jest istotne np. przy ich transporcie. W tym zakresie doskonale sprawdzają się np. przekładki paletowe oraz kaptury na palety służące do ochrony produktów przewożonych na paletach transportowych. Z kolei w worki foliowe można pakować różnego rodzaju towary sypkie czy granulowane np. produkty spożywcze, nawozy, paszy dla zwierząt czy węgiel drzewny. Wybór opakowań foliowych od doświadczonego producenta, firmy Ago z Łodzi,  pozwoli Państwu należycie zabezpieczyć swoje towary przed naruszeniem ich jakości, zepsuciem czy rozpadem.